• Doradztwo w sprawie domów:

Naszym klientom oferujemy pomoc w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w wyborze odpowiedniej działki pod budowę domu.

Pomagamy w przeanalizowaniu planu miejscowego lub warunków zabudowy dla danej działki. Nasi architekci doradzają w zakresie koniecznych do przeprowadzenia badań, a także ostrzegą przed istniejącymi ograniczeniami i konsekwencjami wynikającymi z położenia danego terenu.

Przed kupnem działki pomagamy przeanalizować położenie budynku w stosunku do kierunków świata. Dzięki temu, określamy stopień nasłonecznienia i sposoby na zacienienie danego terenu. Daje to również możliwość zaprojektowania rozkładu poszczególnych pomieszczeń w domu, biorąc pod uwagę wjazd na teren działki i jej skomunikowanie.

Doradzamy także przy wyborze i adaptacji projektu gotowego – analizujemy rozkład wnętrza, jego funkcjonalność i to, czy jest adekwatny do potrzeb oraz oczekiwań klienta.

  • Doradztwo w sprawie mieszkań:

Oferujemy pomoc w przeanalizowaniu funkcjonalności i układu mieszkań. Określamy, czy dany układ spełnia wymagania zaproponowane przez dewelopera oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Analizujemy różnorodne możliwości rozkładu pomieszczeń, a także stopień elastyczności danego mieszkania, a więc łatwość dostosowania go do potrzeb konkretnego użytkownika. Oprócz tego, udzielimy Państwu rzetelnej informacji o przybliżonych kosztach remontu i wyposażenia wnętrz.