Design Atelier to biuro, w którym stawiamy na indywidualne podejście do inwestora. Zapewniamy pełne dopasowanie do potrzeb klienta, doradztwo na każdym etapie realizacji oraz pełne wkomponowanie budynku w charakterystykę krajobrazu. Współpraca z markami uznanymi na rynku wnętrzarstwa sprawia, że oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów: niepowtarzalną stolarkę meblową, okienno-drzwiową, ekskluzywne kafle i dekory, sztukaterię oraz najlepsze materiały wykończeniowe.

Doradzamy także przy wyborze i adaptacji projektu gotowego – analizujemy rozkład wnętrza, jego funkcjonalność i to, czy jest adekwatny do potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Design Atelier opiera swoją działalność na tworzeniu pomieszczeń wyjątkowych, wygodnych i funkcjonalnych. Takich, w których każda powierzchnia nie tylko będzie łączyć w sobie poszczególne funkcje, lecz również odzwierciedlać indywidualne upodobania klienta.

Jak wygląda proces współpracy z naszym biurem?

Każdy proces projektowo-remontowy jest dokładnie dostosowywany do możliwość finansowych i powierzchniowych inwestora.

Po pierwsze, proces projektowania rozpoczynamy od wywiadu, a więc określenia Państwa oczekiwań. Na tym etapie precyzujemy potrzeby, dzięki czemu projektant z maksymalną starannością rozpatruje Wasze oczekiwania, możliwości oraz ograniczenia danego miejsca.

Po drugie, niewątpliwą zaletą projektów indywidualnych jest dopasowanie ich do konkretnej lokalizacji, konkretnej rodziny. Możecie mieć pewność, że budynek zostanie zaprojektowany z dbałością o właściwe usytuowanie i wyeksponowanie walorów otoczenia. W odróżnieniu do gotowych projektów, daje to możliwość wyboru stylu, dokładnego położenia i wielkości pomieszczeń, czy chociażby ustalenia liczby i rodzajów okien. Dzięki pomocy architekta dowiedzą się Państwo o możliwych wariantach rozwiązań, co daje ogromną elastyczność wyboru i profesjonalne doradztwo w każdej kwestii.

Mimo że typowy, gotowy projekt wydaje się tańszy, są to jedynie pozory. Pamiętajmy, że przy jego zakupie nie uwzględnia się kosztów adaptacji do warunków lokalnych. Projekt gotowy nie zapewnia również projektów fundamentów i zagospodarowania. W związku z tym, pozornie płacimy mniej, a tak naprawdę okazuje się, że koszty z czasem rosną.

W projekcie indywidualnym sami dokonujemy wyboru materiałów i technologii budowy, co może znacząco obniżyć koszt budowy (!). Projekt indywidualny daje pełną możliwość konsultacji poszczególnych rozwiązań, jest bardziej szczegółowy i nie mamy w nim żadnych niedopowiedzeń czy nieścisłości. Design Atelier zapewni klientom szerokie spektrum możliwości i profesjonalne doradztwo na każdym kroku realizacji.

Design Atelier - Architekt Gdańsk
Design Atelier - Architekt Gdańsk
Design Atelier - Architekt Gdańsk
Design Atelier - Architekt Gdańsk