Misja, wartości, idea

MISJA

Co jest dla nas ważne?

W projektowaniu odkrywamy duchowy wymiar potrzeb człowieka, przywracamy prozdrowotną moc architekturze. Pomagamy zwalczać syndrom sztucznej i zamkniętej przestrzeni, syndrom oddzielenia. Pielęgnujemy ducha nadziei w architekturze i wizję przyszłości jako podstawę do wzrostu najmniejszych społeczności. Tworzymy architekturę szczęścia.

zieleń woda światło – życiodajny balans

Aspekt ekologiczny

Nasza misja urzeczywistnia się, gdy tworzony przez Nas projekt staje się częścią ekosystemu i w uzasadniony sposób komponuje samowystarczalną przestrzeń. Stałym elementem Naszego stylu jest zrównoważone korzystanie z elementów zieleni, wody i światła, aby wydobyć skarb natury, który pozwala czuć jedność, szczęście i spokój w domu- tam zapuścić korzenie.

Przyszłościowe podejście ekologiczne powinno łączyć potrzeby społeczności z ich możliwościami wytwórczymi podstawowych funkcji i produktów.

Małe społeczności są w stanie realnie nawiązać więź społeczną i ukształtować strukturę sąsiedzką, tak aby budować poczucie bezpieczeństwa i jedności. 

Inspirujemy się ekologią, która ratuje przyszłość i ma misję. Jako architekci stajemy się częścią większej całości i chcemy wpływać na perspektywy przyszłych pokoleń. 

Ekologia w naszym rozumieniu to jest decyzja każdego z nas jaką podejmuje codziennie. 

Stosuje autorskie, europejskie podejście do projektowania i stawiam na rozwiązania modułowe, ekologiczne i samowystarczalne. Nowoczesna architektura jest rozwijana i rozwojowa ponieważ w moim podejściu obejmuje przyszłość pokoleń tworząc nowy wymiar gdzie przestrzeń rośnie razem z mieszkańcami. 

#ekologia

#synergia

synergia samowystarczalnych, modułowych i ekologicznych rozwiązań

Aspekt ekonomiczny

W projektowaniu uwzględniamy wartość nieruchomości i jej potencjał pod kątem przyszłej wartości. Wydobywamy potencjał miejsca zwielokrotniające wartość nieruchomości.

Ideą naszego podejścia w przypadku budowania domów i osiedli jest stworzenie projektu, który konkretnie wskaże na plan realizacji bez dawania furtek do dodatkowych kosztów.

Stajemy po stronie klienta, który w zderzeniu ze złożonym procesem budowlanym najczęściej jest bezbronny, przytłoczony i czuje się zobowiązany do ukończenia budowy za wszelką cenę.

Dajemy rozwiązanie tej trudnej sytuacji i podejmujemy się roli architekta przewodnika.

Autorska pracownia Design Atelier, staje się zaufanym partnerem biznesowym. 

wspólnota

Aspekt społeczny

Nowe przyszłościowe koncepty architektoniczne, tworzą całościowy system, który w pełni realizuje kluczowe funkcje #Ecoszczęśliwej wspólnoty.

Podstawowym założeniem jest modułowy, ruchomy oraz elastyczny projekt, który umożliwia wydzielanie i gradację wspólnych oraz intymnych stref dla mieszkańców.

To pozwala wzmocnić integrację lokalnej społeczności i umożliwia korzystanie ze sklepów i usług wkomponowanych we wspólną przestrzeń jaką gwarantuje #Naturalhomespirit domu. Osiedla stają się przyjazne dla wszystkich pokoleń, zarówno dla rodzin z dziećmi seniorów czy par zakładających rodzinę i szukających swojej przestrzeni i tożsamości w roli rodziny.

Ekoszczęście wspólnot – osiedle przyszłości, staje się odpowiedzią na transformację od osiedli nazywanych dziś sypialniami do osiedli, które zaspokajają najważniejsze potrzeby psychologiczne i rozwojowe.

Taka przestrzeń staje się nowoczesną wioską i samowystarczalnym centrum, która będzie mieć swój rytm, zwyczaje i serce.

Taka przestrzeń staje się nowoczesną wioską i samowystarczalnym centrum, która będzie mieć swój rytm, zwyczaje i serce.

#wspólnota

DESIGN ATELIER

Bądźmy w kontakcie