DESIGN ATELIER

Szczęśliwy Dom
Seniora

Partner w inspirowaniu i ulepszaniu Twojego życia Starość to okres, życia następujący po wieku dojrzałym.

Jest to zatem normalny etap egzystencji człowieka. Dożycie w zdrowiu sędziwego wieku może być niezwykle motywującym celem. Nasza Idea to kreowanie naturalnej infrastruktury wokół potrzeb osób starszych. Zarówno są to dzienne domy seniora jak i miejsca stałego zamieszkania. To pigułka szczęścia. Zamiast bycia biernym obserwatorem pojawiających się kolejnych zmian w życiu zapominają o ograniczeniach i dostosowują swoją aktywność i styl życia do wieku biologicznego. Infrastruktura szczęśliwego domu dla seniora sięga do najnowszych rozwiązań technologicznych celem utrzymania kontaktu ze światem i bliskimi oraz monitorowania codziennej odnowy. Zapewnia przestrzeń półpubliczna oraz prywatna, aby każdy mieszkaniec był w nim zadomowiony. #NaturalHomeSpirit.

DESIGN ATELIER

Nowa wizja

Szczęśliwe domy dla seniora
to propozycja przyszłej opieki dla osób starszych.
Rennovate Rooms
Nasza architektura polega na tworzeniu i rozwijaniu społeczności osób starszych zainteresowanych odkrywaniem nowych sposobów na organizowanie szczęśliwego życia w okresie starości. Skupiamy się na projektowaniu rozwiązań zapewniających ponowne uruchomienie i odzyskanie witalnych sił w warunkach zbliżonych do wymarzonych wakacji. Naszą misją jest tworzenie luksusowej oazy do życia. Odzyskiwanie potencjału ciała, zdrowia i ducha starszej osoby pozwala jej korzystać z życia i czuć się pełnoprawnym uczestnikiem życia społecznego

DESIGN ATELIER

Dlaczego z nami warto zaprojektować Szczęśliwy Dom Seniora

listek_icon

Dostrzegamy wspaniałą i prozdrowotną moc architektury więzi. W projektowaniu ważny jest dla Nas wymiar duchowy, którego nie możemy dotknąć, a jedynie poczuć. Architektura, którą tworzymy, sprawia, że domownicy  chcą zawsze wracać do swojej przestrzeni.

listek_icon

Znamy wartość i znaczenie spędzania czasu na kontakcie z naturą i z domownikami.

listek_icon

Tworzymy architekturę szczęścia. W projektowaniu odkrywamy metafizyczny i duchowy wymiar potrzeb człowieka, przywracamy prozdrowotną moc architekturze. Pomagamy zwalczać syndrom sztucznej i zamkniętej przestrzeni, syndrom oddzielenia. Pielęgnujemy ducha nadziei  i wizję przyszłości.

listek_icon

Stałym elementem Naszego stylu jest zrównoważone korzystanie z elementów zieleni, wody i światła, aby wydobyć skarb natury, który pozwala czuć jedność, szczęście i spokój w domu- tam zapuścić korzenie.

listek_icon

Nowoczesna architektura jest rozwijana i rozwojowa ponieważ w moim podejściu obejmuje przyszłość pokoleń tworząc nowy wymiar gdzie przestrzeń rośnie razem z mieszkańcami. Podstawowym założeniem jest modułowy, ruchomy oraz elastyczny projekt, który umożliwia wydzielanie i gradację wspólnych oraz intymnych stref dla mieszkańców.

DESIGN ATELIER

Bądźmy w kontakcie