DESIGN ATELIER

Osiedla

W naszym portfolio znajdują się projekty osiedli jednorodzinnych, szeregowych i wielorodzinnych. Nasze osiedla to odpowiedź na potrzeby użytkowników, atrakcyjny design i funkcjonalność oraz efekt procesu projektowego nastawionego na doskonałą komunikację i współpracę z inwestorem.

Projektowane przez nas eleganckie i przyjazne mieszkańcom osiedla i budynki mieszkalne koncentrują się na zindywidualizowanym podejściu do każdego przedsięwzięcia. Stawiamy na proste i funkcjonalne bryły, doskonale wkomponowane w otaczający krajobraz i charakterystykę miejsca. Dbamy o poczucie komfortu i wygody mieszkańców oraz o zaspokojenie ich potrzeb społecznych – budowę poczucia wspólnoty i integracji.

DESIGN ATELIER

Dlaczego z nami warto
zaprojektować własny dom

listek_icon

Dostrzegamy wspaniałą i prozdrowotną moc architektury więzi. W projektowaniu ważny jest dla Nas wymiar duchowy, którego nie możemy dotknąć, a jedynie poczuć. Architektura, którą tworzymy, sprawia, że domownicy  chcą zawsze wracać do swojej przestrzeni.

listek_icon

Znamy wartość i znaczenie spędzania czasu na kontakcie z naturą i z domownikami.

listek_icon

Tworzymy architekturę szczęścia. W projektowaniu odkrywamy metafizyczny i duchowy wymiar potrzeb człowieka, przywracamy prozdrowotną moc architekturze. Pomagamy zwalczać syndrom sztucznej i zamkniętej przestrzeni, syndrom oddzielenia. Pielęgnujemy ducha nadziei  i wizję przyszłości.

listek_icon

Stałym elementem Naszego stylu jest zrównoważone korzystanie z elementów zieleni, wody i światła, aby wydobyć skarb natury, który pozwala czuć jedność, szczęście i spokój w domu- tam zapuścić korzenie.

listek_icon

Nowoczesna architektura jest rozwijana i rozwojowa ponieważ w moim podejściu obejmuje przyszłość pokoleń tworząc nowy wymiar gdzie przestrzeń rośnie razem z mieszkańcami. Podstawowym założeniem jest modułowy, ruchomy oraz elastyczny projekt, który umożliwia wydzielanie i gradację wspólnych oraz intymnych stref dla mieszkańców.

DESIGN ATELIER

Bądźmy w kontakcie