DESIGN ATELIER

Ecoszczęśliwe Osiedla

Projektujemy nowe przyszłościowe koncepty osiedli.

Tworzymy całościowy system, który w pełni realizuje kluczowe funkcje #Ecoszczęśliwej wspólnoty. Taka przestrzeń staje się nowoczesną wioską i  samowystarczalnym centrum, która będzie mieć swój rytm, zwyczaje i serce.

Podstawowym założeniem jest modułowy, rozwojowy oraz elastyczny projekt. Wzmacniamy integrację społeczności jaką gwarantuje #Naturalhomespirit domu. Zaprojektowane przez Nas przestrzenie stają się przyjazne dla wszystkich pokoleń, zarówno dla rodzin z dziećmi seniorów czy par zakładających rodzinę i szukających swojego miejsca i tożsamości w roli rodziny.

Zbliżyliśmy się do metody projektowania przestrzeni, które ludzie pokochają sercem, a nie tylko oczami.

DESIGN ATELIER

Dlaczego z nami warto
zaprojektować osiedle

listek_icon

Dostrzegamy wspaniałą i prozdrowotną moc architektury więzi. W projektowaniu ważny jest dla Nas wymiar duchowy, którego nie możemy dotknąć, a jedynie poczuć. Architektura, którą tworzymy, sprawia, że domownicy  chcą zawsze wracać do swojej przestrzeni.

listek_icon

Znamy wartość i znaczenie spędzania czasu na kontakcie z naturą i z domownikami.

listek_icon

Tworzymy architekturę szczęścia. W projektowaniu odkrywamy metafizyczny i duchowy wymiar potrzeb człowieka, przywracamy prozdrowotną moc architekturze. Pomagamy zwalczać syndrom sztucznej i zamkniętej przestrzeni, syndrom oddzielenia. Pielęgnujemy ducha nadziei  i wizję przyszłości.

listek_icon

Stałym elementem Naszego stylu jest zrównoważone korzystanie z elementów zieleni, wody i światła, aby wydobyć skarb natury, który pozwala czuć jedność, szczęście i spokój w domu- tam zapuścić korzenie.

listek_icon

Nowoczesna architektura jest rozwijana i rozwojowa ponieważ w moim podejściu obejmuje przyszłość pokoleń tworząc nowy wymiar gdzie przestrzeń rośnie razem z mieszkańcami. Podstawowym założeniem jest modułowy, ruchomy oraz elastyczny projekt, który umożliwia wydzielanie i gradację wspólnych oraz intymnych stref dla mieszkańców.

DESIGN ATELIER

Bądźmy w kontakcie