DESIGN ATELIER

Atrakcyjny design
i funkcjonalność

Od 2005 roku Autorska Pracownia Design Atelier dostarcza doskonałe procesy projektowe. Pracownia realizuje europejskie podejście do projektowania, gdzie największą wartość upatruje się w jakości przestrzeni ocenianej po upływie czasu.
Nasze domy to odpowiedź na potrzeby rodziny, atrakcyjny design i funkcjonalność oraz efekt procesu projektowego nastawionego na przyjazną współpracę z inwestorem.

Projektowane przez nas eleganckie budynki mieszkalne koncentrują się na indywidualnym podejściu do potrzeb każdej rodziny. Stawiamy na proste i funkcjonalne bryły, doskonale wkomponowane w otaczający krajobraz i charakterystykę miejsca. Dbamy o poczucie komfortu i wygody mieszkańców oraz o zaspokojenie ich potrzeb społecznych

DESIGN ATELIER

Zalety indywidualnego projektu

Rennovate Rooms

Najlepsze rozwiązania

Pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb funkcjonalnych i estetycznych Inwestora, wspólne poszukiwanie najlepszych rozwiązań, pełne dostosowanie gabarytów i charakterystyki budynku do potrzeb Inwestora.
Rennovate Rooms

Profesjonalne doradztwo

Doradztwo w zakresie optymalnego wykorzystaniu budżetu, a tym samym obniżenie kosztów budowy.
Rennovate Rooms

Indywidualne podejście

Pełne wkomponowanie w charakterystykę krajobrazu, dopasowanie do konkretnej działki możliwość osadzenia domu zgodnie z warunkami.
Rennovate Rooms

Masz wpływ na wszystko

Korzystne usytuowanie pomieszczeń względem stron świata, właściwie wyeksponowane walorów otoczenia.
Outsourced Service

Optymalne rozwiązania

Nadzór na budowie - możliwość wyboru materiałów i technologii budowy, zastosowanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych.

DESIGN ATELIER

Dlaczego z nami warto
zaprojektować własny dom

listek_icon

Dostrzegamy wspaniałą i prozdrowotną moc architektury więzi. W projektowaniu ważny jest dla Nas wymiar duchowy, którego nie możemy dotknąć, a jedynie poczuć. Architektura, którą tworzymy, sprawia, że domownicy  chcą zawsze wracać do swojej przestrzeni.

listek_icon

Znamy wartość i znaczenie spędzania czasu na kontakcie z naturą i z domownikami.

listek_icon

Tworzymy architekturę szczęścia. W projektowaniu odkrywamy metafizyczny i duchowy wymiar potrzeb człowieka, przywracamy prozdrowotną moc architekturze. Pomagamy zwalczać syndrom sztucznej i zamkniętej przestrzeni, syndrom oddzielenia. Pielęgnujemy ducha nadziei  i wizję przyszłości.

listek_icon

Stałym elementem Naszego stylu jest zrównoważone korzystanie z elementów zieleni, wody i światła, aby wydobyć skarb natury, który pozwala czuć jedność, szczęście i spokój w domu- tam zapuścić korzenie.

listek_icon

Nowoczesna architektura jest rozwijana i rozwojowa ponieważ w moim podejściu obejmuje przyszłość pokoleń tworząc nowy wymiar gdzie przestrzeń rośnie razem z mieszkańcami. Podstawowym założeniem jest modułowy, ruchomy oraz elastyczny projekt, który umożliwia wydzielanie i gradację wspólnych oraz intymnych stref dla mieszkańców.

DESIGN ATELIER

Bądźmy w kontakcie