DESIGN ATELIER

Osiedla modułowe

W naszym portfolio znajdują się projekty osiedli jednorodzinnych, szeregowych i wielorodzinnych.
Nasze osiedla to odpowiedź na potrzeby użytkowników, atrakcyjny design i funkcjonalność oraz efekt procesu projektowego nastawionego na współpracę z inwestorem. Atutem budownictwa modułowego jest błyskawiczny czas realizacji. Technologię modułową wykorzystuje się w budownictwie wielo i jedno rodzinnym, a także jest użyteczna w tworzeniu prawdziwych perełek architektonicznych, spełniających kryteria nowoczesnej architektury.

DESIGN ATELIER

Zalety
budownictwa modułowego

Rennovate Rooms
Budownictwo modułowe pozwala na równoległe prowadzenie prac związanych z produkcją modułów wraz z przygotowaniem całej infrastruktury na placu budowy. Fundamenty powstają równocześnie ze ścianami. Projektowane przez nas eleganckie i przyjazne mieszkańcom osiedla i budynki mieszkalne koncentrują się na zindywidualizowanym podejściu do każdego przedsięwzięcia. Stawiamy na proste i funkcjonalne bryły, doskonale wkomponowane w otaczający krajobraz i charakterystykę miejsca. Dbamy o poczucie komfortu i wygody mieszkańców oraz o zaspokojenie ich potrzeb społecznych - budowę poczucia wspólnoty i integracji.

DESIGN ATELIER

Dlaczego
z nami warto projektować

listek_icon

Dostrzegamy wspaniałą i prozdrowotną moc architektury więzi. W projektowaniu ważny jest dla Nas wymiar duchowy, którego nie możemy dotknąć, a jedynie poczuć. Architektura, którą tworzymy, sprawia, że domownicy  chcą zawsze wracać do swojej przestrzeni.

listek_icon

Znamy wartość i znaczenie spędzania czasu na kontakcie z naturą i z domownikami.

listek_icon

Tworzymy architekturę szczęścia. W projektowaniu odkrywamy metafizyczny i duchowy wymiar potrzeb człowieka, przywracamy prozdrowotną moc architekturze. Pomagamy zwalczać syndrom sztucznej i zamkniętej przestrzeni, syndrom oddzielenia. Pielęgnujemy ducha nadziei  i wizję przyszłości.

listek_icon

Stałym elementem Naszego stylu jest zrównoważone korzystanie z elementów zieleni, wody i światła, aby wydobyć skarb natury, który pozwala czuć jedność, szczęście i spokój w domu- tam zapuścić korzenie.

listek_icon

Nowoczesna architektura jest rozwijana i rozwojowa ponieważ w moim podejściu obejmuje przyszłość pokoleń tworząc nowy wymiar gdzie przestrzeń rośnie razem z mieszkańcami. Podstawowym założeniem jest modułowy, ruchomy oraz elastyczny projekt, który umożliwia wydzielanie i gradację wspólnych oraz intymnych stref dla mieszkańców.

DESIGN ATELIER

Bądźmy w kontakcie